Sıcak Sohbet

Takedown     08-07-20     Genel     Sıcak Sohbet     221 Defa Okundu

Sıcak sohbet

Değişik isimlar adı altında değişik amaçlarla kurulan binlerce site var. Bu siteler benimsemiş oldukları amaç doğrultusunda insanlara hizmet vermektedir. Bazı siteler sohbet,muhabbet üzerine kuruluyken bazı siteler şiir,edebiyat,felsefe üzerine kuruludur. Yani kısacası insanların hemen hemen bütün yaşantı ihiyaçlarını baz alan site sahipleri bu doğrultuda da site açarak hemen hemen kesimden insanlara hizmet vermeye çalışmaktadır.
Bu yazımızda bizler daha çok sıcak sohbet içerikli chat sitelerine değinmeye çalışacağız.

Bilindiği gibi sohbet siteleri diyince yine insanın aklına farklı stiller de sohbet tarzları gelmektedir. Bazı sohbet siteleri ciddi sohbeti baz alırkan bazıları geyik muhabbetleri ve sohbeti baz alır, bazıları dini sohbeti baz alırken bazıları da cinsel içerikli sohbeti baz alır. Bu örnekleri çoğaltmak mümkündür.

Sıcak Sohbet Odaları

Fakat bu sohbet türlerinden biri olan sıcak sohbet yani cinsel içerikli sohbet bu yazımızın konusu olacaktır. Bilindiği gibi cinsellik insanlar için zorunlu bir ihtiyaçtır ve bir şekilde giderilmesi gerekmektedir. giderilmediği zaman insanlarda hem bedenen hem de ruhen bir takım olumsuzluk şeklinde ortaya çıkmaktadır. Ama bilindiği gibi cinsel içerikli sohbetlet eylemler hal ve hareketler toplum baskısından olsun örf adet ve geleneklerden ötürü olsun isterse de dinin koymuş oldukları yasaklardan olsun gizli saklı bir şekilde insanlardan be gözlerden uzak yerlerde giderilmektedir.

Çünkü ayıp, haya,ahlat, günah vb gibi kavamlar bu durumu zorunlu kılmaktadır. Ayan beyan yapılan bu tarz sıcak sohbetler sıcak münasepetler insanlar tarafından ayıplanmakta ve bunu yapan insanlar ise toplumdan dışlanmaktadır. Bu yüzden insanlar bu yaptırımlara maruz kalmamak için ciddi sohbet ve türevi durumları gizli bir şekilde yaşama yolunu tercih etmek zorunda kalmaktadırlar. Zirvesohbet.Net sohbet odaları olarak  sıcak sohbet adı altında gizli bir oda açarak bu niyetteki insanların başkalarını rahatsız etmeden ya da başkaları tarafından dışlanmasına mani olmak adına açmış bulunmaktayız. Sanal alemin bir gerçeği olan sıcak sohbeti kabullenerek bu sohbetin sohbet sayfamızın geneline yansımasına engel olmak ve sadece normal sohbet etmek için gelen kanal sakinlerin bu durumdan rahatsız olmasını engellemek adına böyle bir oda açmagereği duyduk .

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?ZirveSohbet.Net

Gündelik yaşamında monoton veya yalnız vakit geçirmek istemeyen insanların bir araya gelerek sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanlarla tanışmasını sağlayan sohbet sitesi.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2020 Tüm hakları saklıdır. Zirvenin tek adresi! - ZirveSohbet.Net