Mobil Sohbet

admin     20-06-20     Sohbet Odaları     Mobil Sohbet     267 Defa Okundu

Mobil Sohbet

Mobil sohbet aramalarının İnternet ortamındaki gücü ve değeri şu şekildedir. ZirveSohbet.NET domain yaşı henüz (3.) yılını doldurmamasına rağmen istediği ve hak ettiği başarıyı fazlasıyla almış durumdadır. Teşekkürler Google kısa zaman içerisinde uzun bir yol kat eden ve Mobil Sohbet kategorisinde oldukça başarılı adımlar atan “ZirveSohbet.NET“ internet ortamındaki başarı istatiksleri şu şekildedir.
Sayfa bilgileri öncelikle Google puanlamasından başlayalım. Bizlere göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan ötürü tüm ziyaretçilerimize teşekkürü bir borç biliriz.
Sitemizin Pagerank değeri (1) olup Google’da bulunan baclink sayısı ise (500)dür ve pagerank nedir? pagerank değeri Google’ın bir web sitesi üzerinde gördüğü değerdir bu değer Google tarafından puanlama olarak web sitesine yansıtılır.

ve Nasıl pagerank puanı kazanılır? Kazanılması oldukça uğraş ve çaba + zaman isteyen ve hak edilip de kazanılan bir değerdir ortalama bir web sitesi yılda 1 pagerank puan değeri kazanarak alır. Ancak Google yaptığı son açıklamada Pagerank değerlerini dikkate almayacağını duyurmuştu.
ZirveSohbet.NET alexa’ dünya sıralamasında yeri 1,457,379′dir alexa’da bulunan baclink sayısı ise (50) dir. ZirveSohbet.NET ziyaretçisiyle buluştuğu ve değer vermiş olduğu anahtar kelimeleri, Chat, sohbet, Sohbet odaları Mobil Sohbet ile Google sıralamasında ise sohbet, kelimesinde sayfa 4′de yerini korumaktadır hedefi ise kısa zaman içerisinde sayfa aranılan kelimelerde 1.Sayfada yerini alarak ziyaretçisine her daim gözükerek daha hızlı ulaşılmasıdır.

Mobil Sohbet Odaları

Google mobil sohbet odaları aramalarında hızla büyüyen Zirve Sohbet ile sitemiz dünyanın her yerinden katılan kullanıcılarımızla daha `da renklenmeye başladı. Mobil Sohbet Chat departmanı olarak bilinen sohbet odaları dalında en iyi imkânlarda sizlere hizmet etmektedir; ZirveSohbet.NET Sohbet kanallarında nezih sohbetler sizleri beklemekte. Bir Çoğumuz sohbet sitelerinde kaliteli sohbet ararken Zirve Sohbet ile karşılaşıp bağımlısı olan misafirlerimiz bizleri hiç bir zaman yalnız bırakmayıp desteklerini esirgememektedir. Bütün sohbet kullanıcılarını sohbetin yeni mekânına davet ediyoruz. Tamamen ücretsiz olup sizleri en iyi imkânlarda ağırlamak için var gücümüzle çalışmaktayız. Birçoğumuz sohbet sitesi ararken güzel bir site ararız işte tam adresindesiniz Arkadaşlığı sevgiyi dostluğu buluşturan rakipsiz tek adresi Kaliteli Sohbet ile aranızdayız ZirveSohbet.NET

 

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (23 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?ZirveSohbet.Net

Gündelik yaşamında monoton veya yalnız vakit geçirmek istemeyen insanların bir araya gelerek sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanlarla tanışmasını sağlayan sohbet sitesi.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2020 Tüm hakları saklıdır. Zirvenin tek adresi! - ZirveSohbet.Net