Mobil Sesli Chat

Takedown     14-07-20     Genel     Mobil Sesli Chat     195 Defa Okundu

Mobil Sesli Chat Nedir?

Son zamanlarda kullanıcıların internet kullanımı telefon üzerinden yoğun bir şekilde yaptığı göz önüne alınarak, telefonlar için getirilen mobil uyum getirilen bu sisteme mobil uyumluluk, biz ve bizim gibi hizmet veren sitelerin telefon için uyumlu hale getirilme durumuna da mobil sesli Chat diyoruz. Google mobil uyumluluk algoritmasını devreye soktuktan sonra birçok site bu uygulamaya geçmiştir. Mobil uyumlu tema bulamayan kişiler için düşünülerek WordPress mobil eklentisi yapılmıştır.

Sesli Chat Mobil

Resimli Sohbet sitemizde mobil uyum için WordPress eklentisi kullanmaktadır. Zaten üst kısımda sizlere en kaliteli hizmet veren, sohbet girişi için temamızın ana ekranında bulunan sohbet girişin güncel olarak paylaştık. Lakin bizlerin verdiği hizmet içerisinde Sesli Chat sitemiz telefon üzerinden sitemize giriş yapabilseniz de sesli Chat odalarına giriş izni maalesef vermemektedir. Mobil sohbet hizmeti veren sesli Chat sitesine telefonunuzla giriş yapabilirsiniz.

Alanında ilk mobil hizmeti veren site burasıdır. Her ne kadar bazı değişiklikler bulunsa da, birebir aynı şekilde olmasa da sistem alışageldik sisteme büyük oranda benzetilmeye çalışılmış, başarılı görülen bir sistemdir. Her ne kadar biraz da IRC sistemini bize hatırlatsa da sesli ve görüntülü olarak hizmet vermesi sistemi farklı kılmaktadır.

Sesli Chat Mobil dönemi ile yeni bir döneme girmiş bulunuyor. Bundan sonra yeni açılacak siteleri veya kullandığımız sistem üzerinde yapılacak değişiklikleri beraber izleyerek göreceğiz.

Zirvesohbet.Net sitemize giriş yapmak isterseniz web üzerinden bilgisayarınızla bağlanmanız gerekmektedir. Fakat üst kısımda sizlere vermiş olduğumuz mobil sohbet aracına telefonunuz aracılığıyla bağlanabilirsiniz. Hepinize iyi sohbetler dileriz.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?ZirveSohbet.Net

Gündelik yaşamında monoton veya yalnız vakit geçirmek istemeyen insanların bir araya gelerek sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanlarla tanışmasını sağlayan sohbet sitesi.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2020 Tüm hakları saklıdır. Zirvenin tek adresi! - ZirveSohbet.Net